Mavi Forum - Mavi Eğlence  


Mavi Forum - Mavi Eğlence-Şartlar
Forum Kuralları
Üye olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Rules

Registration to this forum is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Register' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Forum Kuralları

1. Başlıkta ve mesaj içeriğinde yazı yazarken normal cümle kurallarına uyalım. Yazıların hepsinin büyük ya da hepsinin küçük harf olması, yanlış.

2. Telif haklarını zedeleyen dosyalara link verilmesi (Crack, serial, warez) ve sitede paylaşılması yasaktır.

3. Mesaj, konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır.

4. Forumda yeni bir başlık açmadan önce arama yapılmalıdır. Sunucumuz, arama için oldukça hızlıdır. Sadece birkaç saniyenizi alır.

5. Forum şikayetlerinizi moderatörlere bildirebilirsiniz. Bunun için özel mesaj ya da İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

6. Forumda pornografik resimlerin ve linklerin yayınlanması yasaktır.

7. Yazılarda küfür olmamalıdır.

8. Başka bir yerden alıntı yapılmış ise orijinal kaynağa mutlaka link verilmelidir. Alıntı yapılan yerden izin almak gerekiyorsa izin alınmalıdır.

9. Forumda paylaşılacak resimlerin genişliklerinin estetik görünmesi ve kaydırma çubuğunun çıkmaması için eğer mümkünse en fazla 650 piksel olmasına özen gösterin.

10. Yazılan mesajdan sonra birkez daha mesaj yazmak yerine, önceki mesajı düzenleyerek ek yazı yazmak daha uygundur.

11. Mesajlarınızın tamamını kalın harflerle yazamazsınız.

12. Mesajınızda gereğinden fazla ifade koyamazsınız.

13. Başlıkların ilk harfi ya da ilk harfleri büyük olmalıdır. (örn: Örnek Başlık ya da Örnek başlık) şeklinde. Tamamının büyük ya da küçük harflerle yazılması yanlış.

14. Özel mesaj ile üyeleri rahatsız edemezsiniz, küfürlü mesaj yollayamazsınız, rencide edemezsiniz.

15. İmzalarınızda büyük resimler kullanamazsınız.

16. Verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Moderatöre bildir" butonunu kullanınız. Verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyin. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.

17. Başlıklarda açıklayıcı olmak zorundasınız. "Yardım", "İmdat" gibi başlıklar açmak yanlış.
Forum Yasal Uyarı
vBulletin® Sürüm 3.8.8 Beta 2 ile tasarlanmıştır.
Telif Hakkı ©2000-2019

Bu site Facebook Profil eklentisi kullaniyor. Sürüm 1.0.1 6. Revize
Mavietki.com - Tüm hakları saklanmış, saklanbaç oynuyor.
Bize ulaşmak isteyen supply@mavietki.com (msn) adresini kullanabilir.

Mavietki genel forum sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabiliyorlar. Bu sebepten ötürü, sitemizdeki mesaj ya da konulardan doğabilecek yasal sorumluluklar o mesajı/konusunu/resmi paylaşan kullanıcıya aittir ve, supply@mavietki.com adresine mail atildiği taktirde mesaj ya da konu en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.SEO by vBSEO 3.6.0